Szkolenia
dla nauczycieli

Dowiedz się więcej
SZKOLENIA DLA NAUCZYCIELI

Program szkolenia nauczycieli wychowania fizycznego, który jest prowadzony we wszystkich klubach Premiership. Podzielony jest na trzy etapy, uwzględniające określony zakres materiału oraz kończący się egzaminami pozwalającymi zdobyć określone uprawnienia trenerskie.

Treningi
Pokazowe

Dowiedz się więcej
TRENINGI POKAZOWE

Treningi piłkarskie według metodologii i filozofii Coerver Coaching prowadzone z podziałem na kategorie wiekowe uczestników. Zajęcia skupione na usprawnianiu aparatu ruchowego, kształtowaniu koordynacji ruchowej poprzez gry i zabawy z piłką, nauce poszczególnych elementów piłkarskich. Treningi mają na celu zachęcić uczniów do gry w piłkę nożną i rozwinąć ich piłkarską pasję.

Chcesz zorganizować trening pokazowy w swojej szkole? Zapisz się, oddzwonimy.

Obozy
sportowe

Dowiedz się więcej
OBOZY SPORTOWE

Obozy piłkarskie Coerver Coaching organizowane są w najlepszych ośrodkach piłkarskich w Polsce i za granicą. Skierowane są do dzieci powyżej 6 roku życia. Podczas obozów piłkarskich młodzi zawodnicy nie tylko świetnie się bawią, ale też rozwijają swoje umiejętności techniczne i taktyczne, umacniają siłę charakteru, trenując według najlepszych światowych standardów.

Chcesz wiedzieć więcej? Zapisz się, oddzwonimy.

Poradnik
nauczyciela

Dowiedz się więcej

Jurgen Klinsmann
Mistrz Świata FIFA World Cup™ - Niemcy

Gdyby metody treningu Coerver® Coaching były dostępne za mojej młodości - z pewnością byłbym lepszym piłkarzem

Jose Morais
Trener asystent Jose Mourinho - Real Madryt

We wczesnych latach nauczania powinniśmy skupić się na technice. Coerver był pierwszym systemem, dzięki któremu zrozumiałem filozofię nauczania techniki gry. Presja znana z meczu dodana jest do wszystkich ćwiczeń. Używam metod Coervera w pracy z moimi zawodnikami.

Vicente del Bosque
UEFA Euro i FIFA World Cup™ Mistrz Świata - trener reprezentacji Hiszpanii

Kursy Coerver Coaching w Realu Madryt były bardzo dobrze przyjęte. Naszym celem jest techniczna doskonałość. Jeżeli zawodnicy nie są świetnie wyszkoleni to na wysokim poziomie gry, niezależnie od taktyki, i tak przegrają.

Partnerzy