Baby coerver
(dla dzieci do 4 lat)

Dowiedz się więcej
Baby coerver – dla dzieci do 4 roku życia

Program skierowany do dzieci do 4 roku życia. Jego podstawę stanowią głównie gry i zabawy wspierające harmonijny rozwój aparatu ruchowego dziecka, kształtujące koordynację ruchową, rozwijające koncentrację, wzmacniające poczucie własnej wartości. Program oparty w 80% na zabawach typowo motorycznych, pozostałe 20% stanowią zabawy piłkarskie. Założeniem Baby Coerver jest rozwijanie u dzieci potrzeby dużej aktywności ruchowej.

First kick
(dla dzieci 3-7 lat)

Dowiedz się więcej

FIRST KICK (3-7 lat)

Program skupiający się na usprawnianiu aparatu ruchowego, kształtujący koordynację ruchową dziecka poprzez gry i zabawy (w dużej mierze zabawy z piłkami, elementy Ball Mastery). First Kick opiera się o naukę podstawowych elementów piłkarskich z wykorzystaniem znajomości poszczególnych etapów wieku rozwojowego (elementy prowadzenia piłki, drybling, zmiany kierunku, straty i zatrzymania, podstawowe formy zawodów), poprawia koncentrację i kształtuje szybkość reakcji. Celem programu jest rozwijanie w dziecku pasji do piłki nożnej.

Performance academy
(dla zawodników 8-13 lat)

Dowiedz się więcej

PERFORMANCE ACADEMY (8-13 lat)

Performance Academy to kompleksowy program szkolenia w pełni oparty na Piramidzie Rozwoju Zawodników Coerver Coaching (Ball Mastery, Passing&Receiving, Speed – w pojęciu wielopłaszczyznowym, 1v1, Finishing, Group Play) z wykorzystaniem elementów Mostu Umiejętności (stopniowanie presji w zajęciach treningowych).  Program skoncentrowany jest na rozwoju umiejętności indywidualnych oraz kreatywności w warunkach meczowych. Celem treningów piłkarskich w ramach Performance Academy jest kształtowanie elementów techniczno-taktycznych poprzez małe gry zadaniowe.

Performance academy pro
(dla zawodników 13-16 lat)

Dowiedz się więcej

PERFORMANCE ACADEMY PRO (13-16 lat)

Performance Academy Pro to kompleksowy program w pełni oparty na Piramidzie Rozwoju Zawodników z uwzględnieniem pozycji zawodnika (nauka elementów ruchów dopasowana do sektorów, w których najczęściej przebywa dany zawodnik). Program zawiera dużą ilość gier zadaniowych, które mają rozwinąć kreatywność, percepcję, inteligencję, technikę użytkową, a  także cechy motoryczne, takie jak: moc, szybkość, wytrzymałość. Performance Academy Pro wspiera rozwój indywidualnych umiejętności zawodnika.

Treningi in school

Dowiedz się więcej

TRENDING IN SCHOOL

Treningi piłkarskie według metodologii Coerver Coaching prowadzimy w szkołach w całej Polsce. Sprawdź, czy jesteśmy w Twojej szkole.

Obozy piłkarskie

Dowiedz się więcej

OBOZY PIŁKARSKIE

Letnie i zimowe obozy piłkarskie Coerver Coaching organizowane są w najlepszych ośrodkach piłkarskich w Polsce i za granicą. Skierowane są do dzieci powyżej 6 roku życia. Podczas obozów piłkarskich młodzi zawodnicy nie tylko świetnie się bawią, ale też rozwijają swoje umiejętności techniczne i taktyczne, umacniają siłę charakteru, trenując według najlepszych światowych standardów.

Program obozów zawiera:
– ponad 20 godzin treningu piłkarskiego według metodologii i filozofii Coerver Coaching;
– testy identyfikacji talentu Smart Speed;
– 5 godzin treningu mentalnego ukierunkowanego na rozwijanie zdolności wykorzystywanych w meczu;
– 5 godzin treningu motorycznego;
– zbilansowana dieta ułożona przez dietetyka;
– Indywidualna Karta Zawodnika.

 

Zapisy: http://go.coerver.pl/obozy/

Elite training camps

Dowiedz się więcej

ELITE TRAINING CAMPS

Zagraniczne obozy piłkarskie Coerver Coaching w najlepszych ośrodkach piłkarskich na świecie, skupiające się na szlifowaniu indywidualnych umiejętności technicznych i taktycznych młodych zawodników.

Eventy sportowe

Dowiedz się więcej

EVENTY SPORTOWE

Coerver Camp Complete Player to otwarty program doskonalenia indywidualnych umiejętności piłkarskich zawodnika oparty o metodologię i filozofię Coerver Coaching.

Podczas eventów sportowych Coerver Camp Complete Player młodzi zawodnicy mają szansę sprawdzić swoje predyspozycje piłkarskie, trenując z trenerami Coerver Coaching Poland, wykonując testy identyfikacji talentu smart Speed, uczestnicząc w treningach mentalnych.

Jurgen Klinsmann
Mistrz Świata FIFA World Cup™ - Niemcy

Gdyby metody treningu Coerver® Coaching były dostępne za mojej młodości - z pewnością byłbym lepszym piłkarzem

Jose Morais
Trener asystent Jose Mourinho - Real Madryt

We wczesnych latach nauczania powinniśmy skupić się na technice. Coerver był pierwszym systemem, dzięki któremu zrozumiałem filozofię nauczania techniki gry. Presja znana z meczu dodana jest do wszystkich ćwiczeń. Używam metod Coervera w pracy z moimi zawodnikami.

Vicente del Bosque
UEFA Euro i FIFA World Cup™ Mistrz Świata - trener reprezentacji Hiszpanii

Kursy Coerver Coaching w Realu Madryt były bardzo dobrze przyjęte. Naszym celem jest techniczna doskonałość. Jeżeli zawodnicy nie są świetnie wyszkoleni to na wysokim poziomie gry, niezależnie od taktyki, i tak przegrają.

Partnerzy