PRO TOUR
Zagraniczne obozy piłkarskie w TOP klubach i akademiach

COERVER® COACHING

ProTour Italy

Zagraniczne obozy piłkarskie prowadzona we współpracy z topowymi akademiami i klubami piłkarskimi w Europie. W ramach obozów zawodnicy trenować będą pod okiem wyselekcjonowanych, licencjonowanych trenerów Coerver® Coaching. Zawodnicy podczas wyjazdy rozgrywać będą mecze kontrolne, poznają warunki pracy w klubie oraz będą mieli okazję zobaczyć na własne oczy gwiazdy La Liga, Serie A, Premiership etc. podczas wyjazdu na mecz ligowy.

Poznaj historię AC Milan

Casa Milan to siedziba AC Milanu w której znajduje się muzeum i brand shop klubu. Ultranowoczesne centrum z bogatą historią klubu sięgającą 1899 roku. Zbiór wszystkich trofeów Rossonerich, koszulki z autografami największych gwiazd klubu. Niezapomniane wrażenia gwarantowane!

Allianz Stadium & Juventus Muzeum

W klubowym muzeum Juventusu Turyn, zobaczymy multimedialną podróż najbardziej utytułowanego włoskiego klubu. W pięknie oświetlonych gablotach obejrzeć można wszystkie wygrane przez Bianconerich trofea, a także koszulki wielkich piłkarskich mistrzów oraz liczne zdjęcia i filmy prezentujące najpiękniejsze momenty od początku istnienia klubu do chwili obecnej. Odwiedzimy również szatnię i wejdziemy na murawę Allianz Stadium.

Przykładowy plan dnia

W programie m.in.:

Przejazd luksusowym autokarem

540 minut treningowych

Sparingi w rocznikach U12 i U10

Treningi mentalne

Limitowana liczba miejsc dla rodziców

Wyjazd na mecz Inter Mediolan - Hellas Verona

Zwiedzanie muzeum AC Milan i Juventusu Turyn

Zakwaterowanie w nowoczesnym centrum sportowym Novarello 4*

COERVER® COACHING

KONTAKT

Iwo Szczeciński
Event Manager
tel. 512 666 515
e-mail: obozy@coerver.pl
Tomasz Bugajski
Sport Manager 
tel. 797 001 304
e-mail: obozy@coerver.pl