SUMMER
CAMPS

Obozy stacjonarne
NOWA OFERTA
LATO 2022

CITY
CAMPS

Obozy stacjonarne i dochodzeniowe
ZIMA 2021/2022

Coerver® Coaching w liczbach

10+

Lat w Polsce

50+

Krajów na świecie

1.65

Miliona zawodników i trenerów

27+

Lat współpracy z Adidas

37

Lat doświadczenia

80+

Zorganizowanych obozów w Polsce

Coerver® Coaching oferuje standardy

Niesamowity postęp u mojego syna, zauważony również przez trenera klubu. Profesjonalizm, bardzo dobre podejście do dziecka, pozytywne nastawienie trenerów, no i przede wszystkim technika i założenia Coervera przyczyniły się do wielkiego kroku "do przodu" naszego małego piłkarza. Nabył tez pewności siebie i stał się "nowym"- myślącym na boisku zawodnikiem. Jesteśmy wszyscy bardzo zadowoleni. Dziękujemy za wspaniałe, efektywne treningi i niesamowite podejście.

Anna Malecka
Mój syn uczestniczył pierwszy raz w obozie i był jednym z najmłodszych uczestników. Pełen profesjonalizm na treningach. Perfekcyjne przygotowanie przed treningiem potrzebnego ekwipunku treningowego. Praca w małych grupach i indywidualne podejście do każdego uczestnika wywarło na mnie olbrzymie wrażenie. Dbanie o zdrowy tryb życia podczas obozu było bardzo dużym plusem. Otwarty trening na początku i końcu obozu, pozwolił zobaczyć jak trenują nasze dzieci. Syn był zachwycony całym pobytem na obozie.
Marcin Fornalik

CODZIENNY ROZWÓJ POPRZEZ RYWALIZACJĘ

Trenuj z najlepszymi zawodnikami o podobnych aspiracjach, walcz każdego dnia o jak najlepsze miejsce w lidze obozowej, wygraj puchar Coerver® Cup!

NAJLEPSZA KADRA TRENERSKA

Stawiamy na jakość. Nasi trenerzy cały rok przygotowują się do obozów biorąc udział w krajowych i międzynarodowych sesjach szkoleniowych.
Dlatego mamy pewność, że treningi przeprowadzane są na najwyższym poziomie.

PRO
Tour

Wyjazdy do TOP klubów i akademii

HIGH
PERFORMANCE

Obozy PRO za granicą

KADRA NARODOWA
COERVER COACHING

Elitarne rozwiązania dla najlepszych piłkarzy

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
i ODBIERZ PREZENT

© 2019 All rights reserved