Coerver INTRO

 

Coerver® Intro to szkolenie dla trenerów przedstawiające zarys systemu szkolenia Coerver® Coaching z akcentem na główne założenia filozofii oraz metodologii pracy szkoleniowej.

Szkolenie dedykowane jest dla Organizacji Sportowych szkolących dzieci i młodzież w ramach treningu Piłki Nożnej (Kluby, Akademie) oraz Okręgowych Związków Piłki Nożnej.

Zapraszamy do współpracy!

Podczas 16 godzin kursu trenerzy poznają poszczególne etapy szkolenia, budowę jednostki treningowej oraz dowiedzą się w jaki sposób tworzyć plany i cele szkoleniowe.

Praktyczny charakter kursu pozwala w jeszcze lepszy sposób poznać system szkolenia, który z sukcesami od 34 lat funkcjonuję w topowych klubach i federacjach na świecie.

Szkolenie zakończone jest treningiem pokazowym na wybranej grupie ćwiczebnej.

Uczestnicy po zakończonym kursie otrzymują certyfikat, który uprawnia ich do wzięcia udziału w II etapie szkolenia Coerver®Coaching.
Kontakt:
Tomasz Spyra 
t: 797 001 302
e: szkolenia@coerver.pl

Metoda Coerver®Coaching skoncentrowana jest na kreowaniu wysokich indywidualnych umiejętności piłkarskich, czyli między innymi mistrzowskiego panowania nad piłką.

Wizja twórcy systemu Wiela Coervera jest ponadczasowa, a jego słowa są niepodważalne:

W meczu mistrzowskim sukces oparty jest na indywidualnych zdolnościach i interakcjach pomiędzy dwoma, trzema zawodnikami w różnych sektorach boiska. Odpowiednia powtarzalność w tych interakcjach decyduje o obliczu gry całego zespołu.

OBSERWUJ NAS W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH