Poznaj metodologię uznaną za nr 1 w kształtowaniu indywidualnych umiejętności piłkarskich i wykorzystywaną przez topowe kluby i akademie na całym świecie.

Sztab szkoleniowy Coerver Coaching

Tomasz Spyra

Tomasz Spyra

Coach Education Project Manager

Master Coach Coerver Coaching.  W strukturach Coerver® Coaching Polska od 2010 r. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Uczestnik konferencji w kraju jak i zagranicą między innymi w Niemczech, Anglii, Danii i Szwajcarii. Prowadzący Coerver® Coach Training Clinic. Uczestnik oraz prelegent na elitarnym szkoleniu Coerver® Coaching International w Szwajcarii w 2014 r. i Włoszech w 2018 r. Area Manager Rynku Śląskiego.

Mateusz Nowak

Mateusz Nowak

Partnership Program Project Manager

Master Coach Coerver Coaching. Absolwent Uniwersytetu Rzeszowskiego. W strukturach Coerver Coaching Polska od 2011r. Uczestnik konferencji oraz stażów trenerskich w kraju i za granicą, m.in. w Wielkiej Brytanii, Holandii i Niemczech. Trener realizujący programy Performance Academy oraz First Kick. Autor i koordynator planów oraz programów szkoleniowych Coerver Coaching Polska. Area Manager Rynku Podkarpacie, prelegent projektów szkoleniowych Coach Education Coerver Coaching. 

KATARZYNA BARLEWICZ

KATARZYNA BARLEWICZ

Get2Move Project Manager

Trener przygotowania motorycznego współpracujący z Coerver Coaching od 2017 roku. Absolwentka Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Na co dzień pracuje z młodymi zawodnikami we Wrocławiu. Certyfikowany trener przygotowania motorycznego, m.in. EXOS, NCSC, FMS.

MATYLDA OLEK STĘPIEŃ

MATYLDA OLEK STĘPIEŃ

TRENER PRZYGOTOWANIA MENTALNEGO

Magister psychologii Uniwersytetu Humanistyczno-Społecznego SWPS oraz stażystka na Uniwersytecie we Florencji. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu psychologii sportu, w nurcie psychologii pozytywnej. Aktualnie doktorantka Interdyscyplinarnych Studiów Doktoranckich Uniwersytetu SWPS, gdzie realizuje prace doktorską z zakresu psychologii sportu. Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Sekcji Psychologii Sportu.

„W meczu mistrzowskim sukces oparty jest na indywidualnych zdolnościach i interakcjach pomiędzy dwoma, trzema zawodnikami w różnych sektorach boiska. Odpowiednia powtarzalność w tych interakcjach decyduje o obliczu gry całego zespołu”

 

Wiel Coerver

OBSERWUJ NAS W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH