TEMAT SZKOLENIA:
First Kick Program

Specyfika treningu dzieci w wieku 4-7 lat pod kątem elementów piłkarskich, motorycznych oraz mentalnych

CZYM JEST First Kick?

Program skupiający się na usprawnianiu aparatu ruchowego, kształtujący koordynację ruchową dziecka poprzez gry i zabawy (w dużej mierze zabawy z piłkami, elementy Ball Mastery). First Kick opiera się o naukę podstawowych elementów piłkarskich z wykorzystaniem znajomości poszczególnych etapów wieku rozwojowego (elementy prowadzenia piłki, drybling, zmiany kierunku, starty i zatrzymania, podstawowe formy zwodów), poprawia koncentrację i kształtuje szybkość reakcji.

NA SZKOLENIU

  • Filozofia Coerver® Coaching w ujęciu treningu najmłodszych;
  • Budowa jednostki treningowej, główne założenia programu, cele szkoleniowe oraz charakterystyka zajęć;
  • Gotowe oraz sprawdzone wzorce do wykorzystania w Twojej codziennej pracy z najmłodszymi;
  • Poznasz program wykorzystywany przez najlepsze akademie oraz federacje na świecie!

TOMASZ SPYRA

MASTER COACH
COERVER COACHING

W strukturach Coerver® Coaching Polska od 2010r. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Uczestnik konferencji w kraju jak i zagranicą między innymi w Niemczech, Anglii, Danii i Szwajcarii. Prowadzący Coerver® Coach Training Clinic. Uczestnik oraz prelegent na elitarnym szkoleniu Coerver® Coaching International w Szwajcarii w 2014 r. Area Manager rynku śląskiego. 

MATEUSZ NOWAK 

MASTER COACH
COERVER COACHING

Master Coach w strukturach Coerver Coaching. Absolwent Uniwersytetu Rzeszowskiego. W strukturach Coerver Coaching Polska od 2011r. Uczestnik konferencji oraz stażów trenerskich w kraju i za granicą, m.in. w Wielkiej Brytanii, Holandii i Niemczech. Trener realizujący programy Performance Academy oraz First Kick. Autor i koordynator planów oraz programów szkoleniowych Coerver Coaching Polska. Area Manager regionu Podkarpacie, Project Manager Coerver Coaching Poland. Prelegent Coerver Coach Training Clinic. Koordynator zadań projektowych Coerver Partner
Academy, Coerver Partner Club. Współorganizator wspólnych projektów piłkarskich marek Adidas, Coty, KIA Motors, Coca-Cola i Coerver Coaching Polska.

Matylda Olek – Stępień 

TRENER PRZYGOTOWANIA
MENTALNEGO

Magister psychologii Uniwersytetu Humanistyczno-Społecznego SWPS oraz stażystka na Uniwersytecie we Florencji. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu psychologii sportu, w nurcie psychologii pozytywnej. Aktualnie doktorantka Interdyscyplinarnych Studiów Doktoranckich Uniwersytetu SWPS, gdzie realizuje prace doktorską z zakresu psychologii sportu. Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Sekcji Psychologii Sportu.

Katarzyna Barlewicz 

TRENER PRZYGOTOWANIA MOTORYCZNEGO

W strukturach Coerver® Coaching Polska od 2017r. Absolwentka Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Na co dzień pracuje z młodymi zawodnikami we Wrocławiu. Certyfikowany trener przygotowania motorycznego, m.in. EXOS, NCSC, FMS.

OBSERWUJ NAS W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH