Coerver® Coaching Game Related

Tematyka szkolenia:

– Gry zadaniowe jako kompleksowa forma treningu piłkarskiego.

– Temat gier zadaniowych i ich rola w treningu wg filozofii Coerver® Coaching.

– Analiza sfer techniczno-taktycznej, motorycznej, mentalnej w realizacji celów poprzez stawianie zawodnikom zadań w grze.

TOMASZ SPYRA

MASTER COACH
COERVER COACHING

Manager projektu Coach Education. W strukturach Coerver® Coaching Polska od 2010 r. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Uczestnik konferencji w kraju jak i zagranicą między innymi w Niemczech, Anglii, Danii i Szwajcarii. Prowadzący Coerver® Coach Training Clinic. Uczestnik oraz prelegent na elitarnym szkoleniu Coerver® Coaching International w Szwajcarii w 2014 r. i Włoszech w 2018 r. Area Manager rynku śląskiego.

MATEUSZ NOWAK 

MASTER COACH
COERVER COACHING

Master Coach w strukturach Coerver Coaching. Absolwent Uniwersytetu Rzeszowskiego. W strukturach Coerver Coaching Polska od 2011r. Uczestnik konferencji oraz stażów trenerskich w kraju i za granicą, m.in. w Wielkiej Brytanii, Holandii i Niemczech. Trener realizujący programy Performance Academy oraz First Kick. Autor i koordynator planów oraz programów szkoleniowych Coerver Coaching Polska. Area Manager regionu Podkarpacie, Project Manager Coerver Coaching Poland. Prelegent Coerver Coach Training Clinic. 

Matylda Olek – Stępień 

TRENER PRZYGOTOWANIA
MENTALNEGO

Magister psychologii Uniwersytetu Humanistyczno-Społecznego SWPS oraz stażystka na Uniwersytecie we Florencji. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu psychologii sportu, w nurcie psychologii pozytywnej. Aktualnie doktorantka Interdyscyplinarnych Studiów Doktoranckich Uniwersytetu SWPS, gdzie realizuje prace doktorską z zakresu psychologii sportu. Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Sekcji Psychologii Sportu.

Katarzyna Barlewicz 

TRENER PRZYGOTOWANIA MOTORYCZNEGO

W strukturach Coerver® Coaching Polska od 2017r. Absolwentka Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Na co dzień pracuje z młodymi zawodnikami we Wrocławiu. Certyfikowany trener przygotowania motorycznego, m.in. EXOS, NCSC, FMS.

Do Rozpoczęcia szkolenia zostało

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

OBSERWUJ NAS W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH