Coach Education. Profesjonalne szkolenia dla trenerów piłki nożnej

Coach Education to projekt szkoleniowy dla trenerów piłki nożnej oraz nauczycieli wychowania fizycznego. Program szkoleń obejmuje podstawy metodologii treningu piłkarskiego i filozofii Coerver Coaching Method. Zajęcia skonstruowano tak, aby efektywnie połączyć wiedzę teoretyczną z praktyką i jak najszybciej wdrażać zdobytą wiedzę podczas zajęć treningowych. 

Poznaj ofertę szkoleń dla trenerów piłkarskich. Zdobądź uprawnienia trenera Coerver Coaching

Program szkoleniowy Coach Education skierowany jest szczególnie do trenerów grup młodzieżowych i seniorskich. Realizujemy również szkolenia wewnętrzne dla klubów, związków czy szkół. 

To dla nas bardzo ważne!

Szkolenia dla trenerów piłkarskich odbywają się zawsze w komfortowych warunkach, z dbałością o najwyższy poziom przekazywanej wiedzy. Oferujemy szkolenia w formie i wymiarze czasowym dostosowanym do potrzeb i oczekiwań kadry piłkarskiej. 

Projekty szkoleniowe Coach Education Coerver Coaching

Coerver® Coaching w liczbach

10+

Lat w Polsce

50+

Krajów na świecie

1.65

Miliona zawodników i trenerów

37

Lat doświadczenia

20+

Zorganizowanych szkoleń

850

Trenerów wzięło udział w naszych szkoleniach

O nas

Kurs Coerver Coaching w Realu Madryt, był bardzo dobrze przez nas odebrany, biorąc pod uwagę nasz cel, jakim było doskonalenie technicznych umiejętności.

Vicente del Bosque

Były zawodnik i trener Realu Madryt, selekcjoner Reprezentacji Hiszpanii w latach 2008-2016 z którą zdobył mistrzostwo świata w 2010 i mistrzostwo Europy 2012.

Coerver Coaching jest najlepszą metodą uczenia technicznych umiejętności piłkarskich z jaką się spotkałem, nawet po 25 latach dalej się rozwija i ekscytuje.

Gerard Houllier

Były selekcjoner Reprezentacji Francji, trener FC Liverpool i Olympique Lyon, z którym zdobył dwa mistrzostwa Francji. Dyrektor techniczny francuskiej federacji.

Żałuję, że program Coerver Coaching nie był dostępny kiedy byłem młody, z pewnością dzięki niemu stałbym się lepszym zawodnikiem.

Jurgen Klinsmann

Jeden z najskuteczniejszych napastników w latach 90., dwukrotnie zdobył Puchar UEFA oraz – z drużyną narodową – mistrzostwo Świata i Europy.

Harmonogram szkoleń - sezon 2021/2022

CLINIC

Trzyetapowe, elitarne szkolenie Coerver Coaching

BRUNCH

Szkolenia tematyczne

INTRO

Bazowe szkolenie Coerver Coachig

CLUB

Szkolenia klubowe

Tak. Praktyczny aspekt jest bardzo istotnym elementem naszych szkoleń. Chcemy, aby każdy trener na sobie poczuł specyfikę treningu Coerver Coaching, jego intensywność, aby w bardziej świadomy sposób prowadzić własne zajęcia. Umiejętności piłkarskie uczestników nie są przez nas ocenianie, a osoby z kontuzjami lub problemami zdrowotnymi oczywiście mogą pełnić rolę obserwatorów i być dalej pełnoprawnymi uczestnikami szkoleń.

Należy być osobą pełnoletnią. Nie wymagamy uprawnień trenerskich, często uczestnikami naszych szkoleń są osoby, które są w trakcie zdobywania odpowiednich kwalifikacji lub nawet rodzice, którzy chcą lepiej poznać filozofię Coervera, aby w bardziej świadomy sposób wspierać i kierować ścieżką sportową swoich dzieci.

Tak. Każde szkolenie ma swój limit, w przypadku wyczerpania miejsc wpisujemy uczestnika na listę rezerwową.

Rezerwacją miejsca jest dokonanie wpłaty zaliczki w procesie rejestracyjnym przez stronę internetową.

Nie. Nasze szkolenie nie jest punktowane, aczkolwiek zdarza się, że występujemy na konferencjach jako prelegenci, gdzie uczestnicy mogą zdobyć punkty do licencji.

Jest to uzależnione od rodzaju szkolenia. Każdy kurs ma przypisany zakres materiału w postaci bookletów. Dodatkowo uczestnicy otrzymują pakiet startowy w postaci clipboardu, notesu, długopisu, gadżetów oraz materiałów szkoleniowych po odbyciu szkolenia, w postaci sesji treningowych lub ćwiczeń, które prezentowane były na danym kursie. W zakres pakietów podczas szkoleń Coerver Clinic wchodzi również sprzęt treningowy marki Adidas. 

Zniżki realizujemy w postaci kodów rabatowych do wykorzystania przy dokonywaniu płatności. W celu otrzymania kodu prosimy o kontakt z Menagerem Projektu:
Tomasz Spyra 797 001 302
lub mailowo szkolenia@coerver.pl

Tak, mamy ofertę szkoleń klubowych, przygotowaną na bazie etapizacji procesu szkolenia. Prosimy o kontakt mailowy w celu wysłania oferty. 

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
i ODBIERZ PREZENT

© 2019 All rights reserved