TEMAT SZKOLENIA:
First Kick Program

Specyfika treningu dzieci w wieku 4-7 lat pod kątem elementów piłkarskich, motorycznych oraz mentalnych

Dziękujemy za udział w szkoleniu. Zapraszamy na kolejne szkolenia tematycze Coerver® Coaching.

Fotorelacja ze szkolenia TUTAJ

CZYM JEST First Kick?

Program skupiający się na usprawnianiu aparatu ruchowego, kształtujący koordynację ruchową dziecka poprzez gry i zabawy (w dużej mierze zabawy z piłkami, elementy Ball Mastery). First Kick opiera się o naukę podstawowych elementów piłkarskich z wykorzystaniem znajomości poszczególnych etapów wieku rozwojowego (elementy prowadzenia piłki, drybling, zmiany kierunku, starty i zatrzymania, podstawowe formy zwodów), poprawia koncentrację i kształtuje szybkość reakcji.

NA SZKOLENIU

  • Filozofia Coerver® Coaching w ujęciu treningu najmłodszych;
  • Budowa jednostki treningowej, główne założenia programu, cele szkoleniowe oraz charakterystyka zajęć;
  • Gotowe oraz sprawdzone wzorce do wykorzystania w Twojej codziennej pracy z najmłodszymi;
  • Poznasz program wykorzystywany przez najlepsze akademie oraz federacje na świecie!

TOMASZ SPYRA

MASTER COACH
COERVER COACHING

W strukturach Coerver® Coaching Polska od 2010r. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Uczestnik konferencji w kraju jak i zagranicą między innymi w Niemczech, Anglii, Danii i Szwajcarii. Prowadzący Coerver® Coach Training Clinic. Uczestnik oraz prelegent na elitarnym szkoleniu Coerver® Coaching International w Szwajcarii w 2014 r. Area Manager rynku śląskiego. 

MATEUSZ NOWAK 

MASTER COACH
COERVER COACHING

Master Coach w strukturach Coerver Coaching. Absolwent Uniwersytetu Rzeszowskiego. W strukturach Coerver Coaching Polska od 2011r. Uczestnik konferencji oraz stażów trenerskich w kraju i za granicą, m.in. w Wielkiej Brytanii, Holandii i Niemczech. Trener realizujący programy Performance Academy oraz First Kick. Autor i koordynator planów oraz programów szkoleniowych Coerver Coaching Polska. Area Manager regionu Podkarpacie, Project Manager Coerver Coaching Poland. Prelegent Coerver Coach Training Clinic. 

Matylda Olek – Stępień 

TRENER PRZYGOTOWANIA
MENTALNEGO

Magister psychologii Uniwersytetu Humanistyczno-Społecznego SWPS oraz stażystka na Uniwersytecie we Florencji. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu psychologii sportu, w nurcie psychologii pozytywnej. Aktualnie doktorantka Interdyscyplinarnych Studiów Doktoranckich Uniwersytetu SWPS, gdzie realizuje prace doktorską z zakresu psychologii sportu. Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Sekcji Psychologii Sportu.

Katarzyna Barlewicz 

TRENER PRZYGOTOWANIA MOTORYCZNEGO

W strukturach Coerver® Coaching Polska od 2017r. Absolwentka Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Na co dzień pracuje z młodymi zawodnikami we Wrocławiu. Certyfikowany trener przygotowania motorycznego, m.in. EXOS, NCSC, FMS.

OBSERWUJ NAS W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH