COACH TRAINING CLINIC BASIC

Globalny program szkolenia trenerów

Dowiedz się więcej
COACH TRAINING CLINIC BASIC

Coerver Coach Training Clinic to globalny program szkolenia trenerów, który prowadzony jest między innymi we wszystkich klubach Premiership. Podzielony jest on na trzy etapy, uwzględniające określony zakres materiału oraz kończy się egzaminami pozwalającymi zdobyć trzy stopnie uprawnień trenerskich: Coerver Coach Assistant, Coerver Football Coach, Coerver Football Coach Plus.

Szkolenie Coerver Coaching Training Clinic Basic na stopień Coerver Coach Assistant, to 28 godzinne (dwa weekendowe zjazdy po 14 godzin) zajęcia szkoleniowe dla trenerów piłki nożnej mające na celu zapoznanie trenerów z podstawami metodologii treningu piłkarskiego Coerver Coaching, m.in. budową jednostek treningowych oraz specyfiką treningu piłkarskiego w zależności od grupy wiekowej zawodników.

Każdy uczestnik otrzymuję pakiet startowy niezbędny do odbycia szkolenia (clipboard, notes, długopis), koszulkę treningową marki Adidas oraz materiały treningowe Coerver Coaching.

Kolejna edycja Coerver Coaching Training Clinic pozwalająca osiągnąć stopień Coerver Coach Asistant odbędzie się w następujących miastach i terminach (I oraz II zjazd):

Coerver® Coach Training Clinic w Warszawie i Katowicach


28 godzinne (dwa weekendowe zjazdy po 14 godzin) zajęcia szkoleniowe dla trenerów piłki nożnej mające na celu zapoznanie trenerów z podstawami metodologii treningu piłkarskiego Coerver® Coaching, m.in. budową jednostek treningowych oraz specyfiką treningu piłkarskiego w zależności od grupy wiekowej zawodników.

Gdzie i kiedy?

Warszawa:
I zjazd 24.11 – 25.11.2018 r.
II zjazd 19.01 – 20.01.2019 r.
Katowice:
I zjazd 5.01 – 6.01.2019 r.
II zjazd 2.03 – 3.03.2019 r.

ZAPISZ SIĘ TUTAJ

Kontakt: 797 001 302

szkolenia@coerver.pl

 

COACH TRAINING CLINIC PRO

Globalny program szkolenia trenerów

Dowiedz się więcej

COACH TRAINING CLINIC PRO

Coerver Training Clinic Pro to drugi etap szkolenia Coerver Coaching. Mogą odbyć je tylko ci trenerzy, którzy ukończyli I etap Coach Training Clinic, otrzymali certyfikat z tytułem Coerver Coach Asisstant i zostali zaakceptowani przez Radę Trenerów Coerver Coaching Polska.

Po ukończeniu Coerver Coach Training Clinic Pro oraz zdaniu egzaminu praktycznego i teoretycznego, każdy trener otrzymuje certyfikat z tytułem Coerver Football Coach.

 

SZCZEGÓŁY NIEBAWEM.

PARTNER COACH

Program współpracy dla trenerów indywidualnych. Pragniesz stworzyć własną akademię piłkarską? Zapoznaj się z możliwościami, które daje Ci Coerver Coaching Polska

Dowiedz się więcej

PARTNER COACH

Partner Coach to program współpracy dla trenerów indywidualnych. W jego ramach trenerzy na podstawie umowy sublicencyjnej z Coerver Coaching Polska prowadzą zajęcia piłkarskie zgodnie z systemem Coerver Coaching.

Program Partner Coach umożliwia stworzenie własnej akademii i prowadzenie treningów indywidualnych na własny rachunek przy wsparciu Coerver Coaching Polska.

Warunkiem współpracy jest ukończenie minimum pierwszego etapu szkolenia Coerver Coach Training Clinic.

Jesteś zainteresowany? Wyślij zgłoszenie: szkolenia@coerver.pl

STAŻE KRAJOWE

Zdobądź doswiadczenie z Coerver Coaching

Dowiedz się więcej

STAŻE KRAJOWE

Jeśli marzysz o karierze trenera piłki nożnej, jesteś odpowiedzialny, otwarty na nowe wyzwania i masz pedagogiczne podejście do dzieci, Coerver Coaching Polska umożliwi Ci podniesienie kwalifikacji zawodowych poprzez odbycie miesięcznego stażu trenerskiego w jednej z naszych Performance Academy.

Zdobądź staż trenerski, a my zaoferujemy Ci:

  • zapoznanie z metodologią Coerver Coaching, uznaną za najlepszą metodę treningu dzieci i młodzieży na świecie,
  • miesięczny staż pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej Coerver Coaching Polska,
  • łączenie wiedzy z praktycznymi zajęciami z dziećmi,
  • Certyfikat potwierdzający odbycie stażu,
  • najlepsi będą mieli okazję do dalszego szkolenia oraz nawiązania współpracy,
  • lokalizacje w województwach:

–       mazowieckim,
–       śląskim,
–       pomorskim,
–       podkarpackim.

Jeśli jesteś zainteresowany odbyciem miesięcznego stażu trenerskiego w jednej z Akademii Piłkarskich Coerver Coaching, pobierz formularz zgłoszeniowy, wybierz odpowiednią lokalizację i napisz do nasz zgłaszając swoją kandydaturę!

Chętnych do odbycia stażu trenerskiego prosimy o przesyłanie wypełnionych formularzy zgłoszeniowych na adres mailowy: biuro@coerver.pl.

Dodatkowe informacje, pod numerem telefonu: 515 022 205 lub elektronicznie: biuro@coerver.pl

Formularz zgłoszeniowy do pobrania: formularz zgłoszeniowy na staż trenerski (pdf), formularz zgłoszeniowy na staż trenerski (doc).

UWAGA- ilość miejsc na staż trenerski w poszczególnej Akademii jest ograniczona! Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami!

STAŻE ZAGRANICZNE

Podnieś swoje kwalifikacje z Coerver Coaching

Dowiedz się więcej

STAŻE ZAGRANICZNE

Jeśli marzysz o karierze trenera piłki nożnej, jesteś odpowiedzialny, otwarty na nowe wyzwania i masz pedagogiczne podejście do dzieci, Coerver Coaching Polska umożliwi Ci podniesienie kwalifikacji zawodowych poprzez odbycie miesięcznego stażu trenerskiego podczas  zagranicznych obozów piłkarskich Coerver Coaching.

Zdobądź staż trenerski, a my zaoferujemy Ci:

*zapoznanie z metodologią Coerver Coaching, uznaną za najlepszą metodę treningu dzieci i młodzieży na świecie,

  • miesięczny staż pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej Coerver Coaching Polska,
  • łączenie wiedzy z praktycznymi zajęciami z dziećmi,
  • Certyfikat potwierdzający odbycie stażu,
  • najlepsi będą mieli okazję do dalszego szkolenia oraz nawiązania współpracy.

Zgłoszenia: tel. 515 022 205, e-mail: biuro@coerver.pl.

Jurgen Klinsmann
Mistrz Świata FIFA World Cup™ - Niemcy

Gdyby metody treningu Coerver® Coaching były dostępne za mojej młodości - z pewnością byłbym lepszym piłkarzem

Jose Morais
Trener asystent Jose Mourinho - Real Madryt

We wczesnych latach nauczania powinniśmy skupić się na technice. Coerver był pierwszym systemem, dzięki któremu zrozumiałem filozofię nauczania techniki gry. Presja znana z meczu dodana jest do wszystkich ćwiczeń. Używam metod Coervera w pracy z moimi zawodnikami.

Vicente del Bosque
UEFA Euro i FIFA World Cup™ Mistrz Świata - trener reprezentacji Hiszpanii

Kursy Coerver Coaching w Realu Madryt były bardzo dobrze przyjęte. Naszym celem jest techniczna doskonałość. Jeżeli zawodnicy nie są świetnie wyszkoleni to na wysokim poziomie gry, niezależnie od taktyki, i tak przegrają.

Partnerzy