Partner
Club

Dowiedz się więcej
PARTNER CLUB

Program współpracy Coerver Coaching Poland z klubami piłkarskimi.

 

Kontakt: Mateusz Nowak, tel. 797-001-305

Support
Program

Dowiedz się więcej
SUPPORT PROGRAM

Program współpracy z klubami piłkarskimi. Trenerzy klubowi prowadzą zajęcia w oparciu o metodologię Coerver Coaching. Treningi uzupełniają treningi klubowy. Program szkolenia w pełni oparty na Piramidzie Rozwoju Zawodników CC (BM, Passing&Receiving, Speed – w pojęciu wielopłaszczyznowym, 1v1, Finishing, Group Play) z wykorzystaniem elementów Mostu Umiejętności (stopniowanie presji w zajęciach treningowych). Program skoncentrowany na rozwoju umiejętności indywidualnych.

Chcesz poznać szczegóły współpracy?  Zapisz się, oddzwonimy.

Kontakt: Mateusz Nowak, tel. 797-001-305

Team
Training

Dowiedz się więcej
TEAM TRAINING

Program współpracy z klubami piłkarskimi. Specjalistyczny program treningu piłkarskiego, skierowany do zawodników na co dzień trenujących w klubach piłkarskich. Team Training może być realizowany jako element dodatkowy lub zastąpić część jednostek prowadzonych przez trenera klubowego. Trening uzupełniający trening klubowy jest prowadzony przez licencjonowanych trenerów Coerver Coaching. Program szkolenia w pełni oparty na Piramidzie Rozwoju Zawodników CC (Ball Mastery, Passing&Receiving, Speed – w pojęciu wielopłaszczyznowym, 1v1, Finishing, Group Play) z wykorzystaniem elementów Mostu Umiejętności (stopniowanie presji w zajęciach treningowych). Program skoncentrowany na rozwoju umiejętności indywidualnych.

Chcesz poznać szczegóły współpracy? Zapisz się, oddzwonimy.

Kontakt: Mateusz Nowak, tel. 797-001-305

Szkolenia
trenerów

Dowiedz się więcej

Program szkolenia trenerów, który jest prowadzony we wszystkich klubach Premiership. Podzielony jest na trzy etapy, uwzględniające określony zakres materiału oraz kończący się egzaminami pozwalającymi zdobyć określone uprawnienia trenerskie.

Jesteś zainteresowany szkoleniem? Zapisz się, oddzwonimy.

Kontakt: Tomasz Spyra, tel. 797-001-302

Organizacja obozów
sportowych

Dowiedz się więcej

Piłkarskie obozy sportowe organizowane w najlepszych ośrodkach piłkarskich w Polsce i za granicą, rozwijające umiejętności techniczne i taktyczne. Treningi prowadzone w czasie obozów są zgodne metodologią i filozofią Coerver Coaching, wzbogacone o treningi mentalne i motoryczne.

Chcesz wiedzieć więcej? Zapisz się, oddzwonimy.

Kontakt: Piotr Parzonka, tel. 797-001-303

Jurgen Klinsmann
Mistrz Świata FIFA World Cup™ - Niemcy

Gdyby metody treningu Coerver® Coaching były dostępne za mojej młodości - z pewnością byłbym lepszym piłkarzem

Jose Morais
Trener asystent Jose Mourinho - Real Madryt

We wczesnych latach nauczania powinniśmy skupić się na technice. Coerver był pierwszym systemem, dzięki któremu zrozumiałem filozofię nauczania techniki gry. Presja znana z meczu dodana jest do wszystkich ćwiczeń. Używam metod Coervera w pracy z moimi zawodnikami.

Vicente del Bosque
UEFA Euro i FIFA World Cup™ Mistrz Świata - trener reprezentacji Hiszpanii

Kursy Coerver Coaching w Realu Madryt były bardzo dobrze przyjęte. Naszym celem jest techniczna doskonałość. Jeżeli zawodnicy nie są świetnie wyszkoleni to na wysokim poziomie gry, niezależnie od taktyki, i tak przegrają.

Partnerzy