WIELKOPOLSKA PERFORMANCE ACADEMY

Witamy na stronie wielkopolskiej Performance Academy

W myśl filozofii treningowej Coerver® Coaching Akademia nie bierze udziału w rozgrywkach ligowych. Bycie zawodnikiem danego klubu nie wyklucza z możliwości trenowania w Akademii. Akademia Performance jest programem rozwoju umiejętności technicznych gry w piłkę nożną, dostosowanym do grupy wiekowej 4-18 i opartym na metodologii Coerver® Coaching. Program uważany jest przez wielu ekspertów za najlepszą metodę doskonalenia techniki gry w piłkę nożną.

Akademia Performance jest programem rozwoju umiejętności technicznych gry w piłkę nożną, dostosowanym do grupy wiekowej 4-18 i opartym na metodologii Coerver® Coaching. Program uważany jest przez wielu ekspertów za najlepszą metodę doskonalenia techniki gry w piłkę nożną. Partnerem akademii jest firma adidas®.

W skład zajęć wchodzi trening piłkarski oparty na metodologii Coerver® Coaching, elementy treningu motorycznego i mentalnego oraz dietetyka. Dodatkowo zawodnicy zrzeszeni w programie performance mają dostęp do platformy internetowej zawierającej materiały szkoleniowe Coerver® Coaching, mogą korzystać z atrakcyjnych rabatów na sprzęt marki adidas oraz wziąć udział w programie międzynarodowych szkoleń piłkarskich, w ramach którego Coerver® Coaching organizuje obozy piłkarskie m.in. w takich klubach jak Manchester United, Liverpool, Chelsea Londyn, czy Real Madryt. Ponadto są otoczeni opieką licencjonowanego przez FIFA agenta piłkarskiego.

Trener Grzegorz Nazaruk Telefon: 514-525-028 grzegorz.nazaruk@coerver.pl

GRZEGORZ NAZARUK FOOTBALL COACH COERVER COACHING W strukturach Coerver Coaching Poland od 2017 roku. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Trener z uprawnieniami UEFA B. Area Manager rynku wielkopolskiego. Były trener grup młodzieżowych w Akademii Piłkarskiej Reissa. Uczestnik globalnego programu szkolenia trenerów Coerver Coach Training Clinic oraz CCTC Pro, a także licznych konferencji trenerskich m. in. Akademia Piłkarska Grassroots, Lech Conference, Coerver Coaching Power By EXOS.

Trener Tomasz Ploszka tomasz.ploszka@coerver.pl

TOMASZ PŁOSZKA FOOTBALL COACH COERVER COACHING W strukturach Coerver Coaching Poland od 2017 roku. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Trener z uprawnieniami UEFA C. Area Manager rynku wielkopolskiego. Były trener grup młodzieżowych w MKS „Tur 1921” Turek. Uczestnik globalnego programu szkolenia trenerów Coerver Coaching Training Clinic Pro. Ponadto uczestnik stażu trenerskiego w KKS Lech Poznań, a także licznych konferencji trenerskich m. in. Akademia Piłkarska Grassroots, Lech Conference, Coerver Coaching Power By EXOS.

Trener Łukasz Spychalski lukasz.spychalski@coerver.pl

ŁUKASZ SPYCHALSKI FOOTBALL COACH COERVER COACHING W strukturach Coerver Coaching Poland od 2017 roku. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Trener z uprawnieniami UEFA C. Area Manager rynku wielkopolskiego. Autor projektu Coerver Coaching Goalkeeper. Były trener bramkarzy oraz grup młodzieżowych w Akademii Piłkarskiej Reissa. Uczestnik globalnego programu szkolenia trenerów Coerver Coach Training Clinic Pro. Ponadto uczestnik stażu trenerskiego w KKS Lech Poznań, a także licznych konferencji trenerskich m. in. Akademia Piłkarska Grassroots, Lech Conference, Coerver Coaching Power By EXOS.

Zawodnicy wielkopolskiej Performance Academy trenują w:

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kleszczewie, k/Poznania
poniedziałek 18:15 – 19:30
(w okresie zimowym- styczeń/luty, poniedziałkowe sesje treningowe odbywają się w godz. 18:30 – 20:00)
piątek 17:00 – 18:15
(w okresie zimowym- styczeń/luty, piątkowe sesje treningowe odbywają się w godz. 17:00 – 18:30)

Strona tutaj: https://wielkopolska.coerver.pl/

Galeria

Kontakt

Wielkopolska Performance Academy

Kontakt telefoniczny:
514 525 028
e-mail: wielkopolska@coerver.pl

Jurgen Klinsmann
Mistrz Świata FIFA World Cup™ - Niemcy

Gdyby metody treningu Coerver® Coaching były dostępne za mojej młodości - z pewnością byłbym lepszym piłkarzem

Jose Morais
Trener asystent Jose Mourinho - Real Madryt

We wczesnych latach nauczania powinniśmy skupić się na technice. Coerver był pierwszym systemem, dzięki któremu zrozumiałem filozofię nauczania techniki gry. Presja znana z meczu dodana jest do wszystkich ćwiczeń. Używam metod Coervera w pracy z moimi zawodnikami.

Vicente del Bosque
UEFA Euro i FIFA World Cup™ Mistrz Świata - trener reprezentacji Hiszpanii

Kursy Coerver Coaching w Realu Madryt były bardzo dobrze przyjęte. Naszym celem jest techniczna doskonałość. Jeżeli zawodnicy nie są świetnie wyszkoleni to na wysokim poziomie gry, niezależnie od taktyki, i tak przegrają.

Partnerzy