POMORZE PERFORMANCE ACADEMY

Witam na stronie pomorskiej Performance Academy. Prowadzimy nabór do grup 4-16 lat. Zgłoś się i przyjdź na pierwszy bezpłatny trening.

 

REJESTRACJA

Performance Academy na terenie Pomorza rozpoczęła treningi piłkarskie w 2013 roku. Młodzi zawodnicy trenują jeden lub dwa razy w tygodniu. W myśl filozofii treningowej Coerver® Coaching Akademia nie bierze udziału w rozgrywkach ligowych. Bycie zawodnikiem danego klubu nie wyklucza z możliwości trenowania w Akademii. Akademia Performance jest programem rozwoju umiejętności technicznych gry w piłkę nożną, dostosowanym do grupy wiekowej 4-18 i opartym na metodologii Coerver® Coaching. Program uważany jest przez wielu ekspertów za najlepszą metodę doskonalenia techniki gry w piłkę nożną.

Trener Kamil Bieniaszewski Telefon: 797 001 309 kamil.bieniaszewski@coerver.pl

Urodzony 23.06.1986 r. w Iławie, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku – specjalizacja: trener piłki nożnej. Kariera zawodnicza: Jeziorak Iława, SKS Polonia Gdańsk, KS Chwaszczyno. Kariera trenerska: Polonia Gdańsk, GTS Pruszcz Gdański, Gdańska Akademia Piłkarska „Sparta”. W strukturach Coerver Coaching Poland od 2014 roku, Football Coach oraz Area Manager w Coerver Coaching Pomorze. Trener/wychowawca oraz kierownik Football Camps Coerver Coaching. Uczestnik globalnego programu szkolenia trenerów Coerver Coaching Training Clinic, a także licznych konferencji trenerskich.

Trener Sebastian Drażba

Urodzony 02.07.1995 r. w Olecku, student studiów magisterskich Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, nauczyciel wychowania fizycznego w szkole podstawowej. Kariera zawodnicza: Czarni Olecko. Kariera trenerska: Victoria Gdańsk, Gdańska Akademia Piłkarska „Sparta”, GTS Przejazdowo. W strukturach Coerver Coaching Poland od 2017 roku, UEFA C Coaching Licence oraz Assistant Coach w Coerver Coaching Pomorze. Trener/wychowawca Football Camps Coerver Coaching. Uczestnik globalnego programu szkolenia trenerów Coerver Coaching Training Clinic, a także licznych konferencji trenerskich.

Trener Adam Miotk

Urodzony 03.05.1995 r. w Gdańsku, student Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu. Kariera zawodnicza: SKS Polonia Gdańsk. Kariera trenerska: FC Sport Park, Football Pro Academy. W strukturach Coerver Coaching Poland od 2017 roku, UEFA C Coaching Licence oraz Assistant Coach w Coerver Coaching Pomorze. Trener/wychowawca Football Camps Coerver Coaching. Uczestnik globalnego programu szkolenia trenerów Coever Coaching Training Clinic, Coach Clinic organizowanego przez Fundację Realu Madryt, a także licznych konferencji szkoleniowych i trenerskich, m. in. Coerver Partner School. Dodatkowo uczestnik szkoleń z „Dietetyki sportowej”.

HARMONOGRAM

Zawodnicy trenują w dwóch modelach (Team Training – 1 raz w tygodniu i Basic – 2 razy w tygodniu):

PERFORMANCE ACADEMY BASIC 1x w tygodniu 120zł

PERFORMANCE ACADEMY STANDARD 2x w tygodniu 200zł

  • Sport Park, ul. Dąbrowszczaków 13

poniedziałek 18:00–19:00

  • Kompleks Piłkarski Meissnera, ul. Janusza Meissnera 5

czwartek 19:00-20:00

  • Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej nr 81, ul. Profesora Michała Siedleckiego 14

piątek 19:00 – 20:00

 

FIRST KICK BASIC 1x w tygodniu 100zł

FIRST KICK STANDARD 2x w tygodniu 180zł

Sport Park, ul. Dąbrowszczaków 13

poniedziałek 18:00–19:00

Kompleks Piłkarski Meissnera, ul. Janusza Meissnera 5

czwartek 19:00-20:00

 

 

KONTAKT:

POMORZE PERFORMANCE ACADEMY

tel. 797 001 309

e-mail: pomorze@coerver.pl

Jurgen Klinsmann
Mistrz Świata FIFA World Cup™ - Niemcy

Gdyby metody treningu Coerver® Coaching były dostępne za mojej młodości - z pewnością byłbym lepszym piłkarzem

Jose Morais
Trener asystent Jose Mourinho - Real Madryt

We wczesnych latach nauczania powinniśmy skupić się na technice. Coerver był pierwszym systemem, dzięki któremu zrozumiałem filozofię nauczania techniki gry. Presja znana z meczu dodana jest do wszystkich ćwiczeń. Używam metod Coervera w pracy z moimi zawodnikami.

Vicente del Bosque
UEFA Euro i FIFA World Cup™ Mistrz Świata - trener reprezentacji Hiszpanii

Kursy Coerver Coaching w Realu Madryt były bardzo dobrze przyjęte. Naszym celem jest techniczna doskonałość. Jeżeli zawodnicy nie są świetnie wyszkoleni to na wysokim poziomie gry, niezależnie od taktyki, i tak przegrają.

Partnerzy