PODKARPACIE PERFORMANCE ACADEMY

Witamy na stronie Performance Academy na Podkarpaciu.
Performance Academy na terenie Rzeszowa funkcjonuje prężnie od kwietnia 2012 roku. Nadal trwa nabór do grup. Zgłoś się!

W profesjonalnych zajęciach piłkarskich Performance Academy biorą udział dzieci w wieku 4 – 13 lat. Zawodnicy trenują w dwóch modelach (Team Training – 1 raz w tygodniu i Basic – 2 razy w tygodniu). W myśl filozofii treningowej Coerver® Coaching Akademia nie bierze udziału w rozgrywkach ligowych. Kilku z uczęszczających do niej chłopców to na co dzień zawodnicy klubów piłkarskich z regionu. Akademia Performance jest programem rozwoju umiejętności technicznych gry w piłkę nożną, dostosowanym do grupy wiekowej 4-18 i opartym na metodologii Coerver® Coaching. Program uważany jest przez wielu ekspertów za najlepszą metodę doskonalenia techniki gry w piłkę nożną. Partnerem akademii jest firma adidas®.

Trener Mateusz Nowak Telefon: 797 001 305 mateusz.nowak@coerver.pl

W strukturach Coerver Coaching Polska od 2011 r. Absolwent Uniwersytetu Rzeszowskiego.Uczestnik konferencji oraz stażów trenerskich w kraju i za granicą, między innymi w Wielkiej Brytanii, Holandii i Niemczech. Area Manager rynku podkarpackiego. Prelegent Coerver Coach Training Clinic. Współautor poradnika dla trenerów i nauczycieli wychowania fizycznego opracowanego przez Coerver Coaching Polska we współpracy z firmą Mawi.

Trener Jagoda Cichoń jagoda.cichon@coerver.pl

Imię i nazwisko: Jagoda Cichoń Data i miejsce urodzenia: 09.06.1997r. Stalowa Wola Kwalifikacje: Assistant Coach Coerver Coaching Kariera zawodnicza: Aquila Stalowa Wola Kariera trenerska: Coerver Coaching Polska Staże trenerskie: Coerver Coaching Polska Pasja: piłka nożna, siatkówka Ulubiony klub: FC Barcelona Autorytet trenerski: Francesc ”Tito” Vilanova bartosz.zlamaniec@coerver.pl.

HARMONOGRAM

Zawodnicy trenują w dwóch modelach (Team Training – 1 raz w tygodniu i Basic – 2 razy w tygodniu):

Boisko ze sztuczną nawierzchnią przy Ośrodku Sportu i Rekreacji w Nowej Wsi, Nowa Wieś 387 (obok pływalni Fala),
wtorki, 17.15 – 18.30
grupy Performance Academy (roczniki 2002 – 2006),
grupy Performance Academy (roczniki 2007 – 2011),
czwartki, 17.15 – 18.30
grupy First Kick (roczniki 2012 – 2014),
grupy Performance Academy (roczniki 2006 – 2011)

 

Galeria

KONTAKT:

PODKARPACIE PERFORMANCE ACADEMY

Szczegóły: https://podkarpacie.coerver.pl/

tel. 797 001 305, 797 001 304

e-mail: podkarpacie@coerver.pl

Jurgen Klinsmann
Mistrz Świata FIFA World Cup™ - Niemcy

Gdyby metody treningu Coerver® Coaching były dostępne za mojej młodości - z pewnością byłbym lepszym piłkarzem

Jose Morais
Trener asystent Jose Mourinho - Real Madryt

We wczesnych latach nauczania powinniśmy skupić się na technice. Coerver był pierwszym systemem, dzięki któremu zrozumiałem filozofię nauczania techniki gry. Presja znana z meczu dodana jest do wszystkich ćwiczeń. Używam metod Coervera w pracy z moimi zawodnikami.

Vicente del Bosque
UEFA Euro i FIFA World Cup™ Mistrz Świata - trener reprezentacji Hiszpanii

Kursy Coerver Coaching w Realu Madryt były bardzo dobrze przyjęte. Naszym celem jest techniczna doskonałość. Jeżeli zawodnicy nie są świetnie wyszkoleni to na wysokim poziomie gry, niezależnie od taktyki, i tak przegrają.

Partnerzy