MAZOWSZE PERFORMANCE ACADEMY

Witamy na stronie Performance Academy Coerver Coaching na Mazowszu. Zapraszamy na treningi młodych zawodników w wieku 4-16 lat. Zgłoś się do nas!

Akademia Performance jest programem rozwoju umiejętności technicznych gry w piłkę nożną, dostosowanym do grupy wiekowej 4-18 i opartym na metodologii Coerver® Coaching. Program uważany jest przez wielu ekspertów za najlepszą metodę doskonalenia techniki gry w piłkę nożną. Partnerem akademii jest firma adidas®.

W skład zajęć wchodzi trening piłkarski oparty na metodologii Coerver® Coaching, elementy treningu motorycznego i mentalnego oraz dietetyka. Dodatkowo zawodnicy zrzeszeni w programie performance mają dostęp do platformy internetowej zawierającej materiały szkoleniowe Coerver® Coaching, mogą korzystać z atrakcyjnych rabatów na sprzęt marki adidas oraz wziąć udział w programie międzynarodowych szkoleń piłkarskich, w ramach którego Coerver® Coaching organizuje obozy piłkarskie m.in. w takich klubach jak Manchester United, Liverpool, Chelsea Londyn, czy Real Madryt. Ponadto są otoczeni opieką licencjonowanego przez FIFA agenta piłkarskiego.

Trener Krzysztof Adamski

Trener z dyplomem oraz licencją UEFA A. Posiada ponad 10 letnie doświadczenie w szkoleniu dzieci i młodzieży. Uczestnik wielu kursów z zakresu treningu mentalnego oraz szkoleń z treningu motorycznego w tym EXOS. Koordynator Coerver Performance Academy – Warszawa Białołęka. Trener prowadzący zajęcia w Performance Academy oraz na obozach Coerver Coaching.

Trener Mateusz Nagórski

Trener z uprawnienia UEFA B, w trakcie zdobywania uprawnień UEFA A. Z piłka nożna związany od najmłodszych lat- jako zawodnik – wychowanek Polonii Warszawa, a od 2010 z pasja wykonuje zawód trenera. Uczestniczył w stażach w klubach hiszpańskich i rodzimej Ekstraklasy. Z Coerver Coaching związany jest od ponad 3 lat. Jako trener i wychowawca czynnie uczestniczy w obozach Coerver. Pełni również funkcje koordynatora zajęć na warszawskim Ursynowie.

HARMONOGRAM

Treningi odbywają się w  lokalizacjach:

 

Hala Piłkarska Bemowo Warszawa, ul. Ks. Bolesława 1/3

wtorek 18:00 – 19:00

Arena Futbolu, ul. Koncertowa 4,

poniedziałek 19.00 – 20:00

Soccer Arena, ul. Annopol 24b,

wtorek i czwartek 19:45 – 20:45

Galeria

MAZOWSZE PERFORMANCE ACADEMY

Szczegóły: https://mazowsze.coerver.pl/

Paweł Bieliński
Area Manager
TEL: 662 170 474

E-MAIL: mazowsze@coerver.pl

Jurgen Klinsmann
Mistrz Świata FIFA World Cup™ - Niemcy

Gdyby metody treningu Coerver® Coaching były dostępne za mojej młodości - z pewnością byłbym lepszym piłkarzem

Jose Morais
Trener asystent Jose Mourinho - Real Madryt

We wczesnych latach nauczania powinniśmy skupić się na technice. Coerver był pierwszym systemem, dzięki któremu zrozumiałem filozofię nauczania techniki gry. Presja znana z meczu dodana jest do wszystkich ćwiczeń. Używam metod Coervera w pracy z moimi zawodnikami.

Vicente del Bosque
UEFA Euro i FIFA World Cup™ Mistrz Świata - trener reprezentacji Hiszpanii

Kursy Coerver Coaching w Realu Madryt były bardzo dobrze przyjęte. Naszym celem jest techniczna doskonałość. Jeżeli zawodnicy nie są świetnie wyszkoleni to na wysokim poziomie gry, niezależnie od taktyki, i tak przegrają.

Partnerzy