DOLNY ŚLĄSK PERFORMANCE ACADEMY

Witamy na stronie Performance Academy we Wrocławiu. Prowadzimy nabór do grup 4-16 lat. Zgłoś się i przyjdź na pierwszy bezpłatny trening.

Performance Academy na Dolnym Śląsku rozpoczęła treningi piłkarskie w tym roku szkolnym. Młodzi zawodnicy trenują jeden lub dwa razy w tygodniu. W myśl filozofii treningowej Coerver® Coaching Akademia nie bierze udziału w rozgrywkach ligowych. Bycie zawodnikiem danego klubu nie wyklucza z możliwości trenowania w Akademii. Akademia Performance jest programem rozwoju umiejętności technicznych gry w piłkę nożną, dostosowanym do grupy wiekowej 4-18 i opartym na metodologii Coerver® Coaching. Program uważany jest przez wielu ekspertów za najlepszą metodę doskonalenia techniki gry w piłkę nożną.

Trener Krystian Lamberski Telefon: 797 001 306 krystian.lamberski@coerver.pl

Area Master Coach. Trener Coerver Coaching Polska. Prelegent Coerver Coach Training Clinic. Koordynator rynku dolnośląskiego. Trener realizujący First Kick Program i Performance Program oraz prowadzący zajęcia na obozach Coerver Coaching.

Trener Agata Sudoł Telefon: 797 001 307 agata.sudol@coerver.pl

W strukturach Coerver Coaching Polska od 2015 r. Absolwentka AWF Wrocław. Trener z uprawnieniami UEFA B. Na co dzień pracująca w Coerver Performance Academy Dolny Śląsk i prowadząca zajęcia piłkarskie ze specjalizacji techniki w Szkole Mistrzostwa Sportowego „SMS JUNIOR” we Wrocławiu. Uczestniczka licznych konferencji m.in. All About Football, Lech Conference.

HARMONOGRAM

Zawodnicy trenują w dwóch modelach (Team Training – 1 raz w tygodniu i Basic – 2 razy w tygodniu):


Stadion Olimpijski, ul. Paderewskiego 35, wtorek – 18-19.30, czwartek – 18.30-20.00

Galeria

dsc_6484 dsc_6313 dsc_6270 dsc_6242 dsc_6167 dsc_6164 dsc_6160 dsc_6155 dsc_6151 dsc_6131

KONTAKT:

DOLNY ŚLĄSK PERFORMANCE ACADEMY

Szczegóły: https://dolnyslask.coerver.pl/

tel. 797 001 306, 797 001 307

e-mail: dolnyslask@coerver.pl

Jurgen Klinsmann
Mistrz Świata FIFA World Cup™ - Niemcy

Gdyby metody treningu Coerver® Coaching były dostępne za mojej młodości - z pewnością byłbym lepszym piłkarzem

Jose Morais
Trener asystent Jose Mourinho - Real Madryt

We wczesnych latach nauczania powinniśmy skupić się na technice. Coerver był pierwszym systemem, dzięki któremu zrozumiałem filozofię nauczania techniki gry. Presja znana z meczu dodana jest do wszystkich ćwiczeń. Używam metod Coervera w pracy z moimi zawodnikami.

Vicente del Bosque
UEFA Euro i FIFA World Cup™ Mistrz Świata - trener reprezentacji Hiszpanii

Kursy Coerver Coaching w Realu Madryt były bardzo dobrze przyjęte. Naszym celem jest techniczna doskonałość. Jeżeli zawodnicy nie są świetnie wyszkoleni to na wysokim poziomie gry, niezależnie od taktyki, i tak przegrają.

Partnerzy