ŚLĄSK PERFORMANCE ACADEMY

Witamy na stronie Śląskiej Performance Academy. Śląska Performance Academy jest pierwszą akademią Coerver Coaching w Polsce. Funkcjonuje od kwietnia 2011 roku.

Akademia Śląsk – Coerver Coaching

Zawodnicy trenują w trzech modelach (pro, standard i basic). W śląskiej Akademii trenują młodzi zawodnicy w wieku 4-16 lat. W myśl filozofii treningowej Coerver® Coaching Akademia nie bierze udziału w rozgrywkach ligowych. Kilku z uczęszczających do niej chłopców to na co dzień zawodnicy klubów piłkarskich z regionu.

Akademia Performance jest programem rozwoju umiejętności technicznych gry w piłkę nożną, dostosowanym do grupy wiekowej 4-18 i opartym na metodologii Coerver® Coaching. Program uważany jest przez wielu ekspertów za najlepszą metodę doskonalenia techniki gry w piłkę nożną. Partnerem akademii jest firma adidas®.

W skład zajęć wchodzi trening piłkarski oparty na metodologii Coerver® Coaching, elementy treningu motorycznego i mentalnego oraz dietetyka. Dodatkowo zawodnicy zrzeszeni w programie performance mają dostęp do platformy internetowej zawierającej materiały szkoleniowe Coerver® Coaching, mogą korzystać z atrakcyjnych rabatów na sprzęt marki adidas oraz wziąć udział w programie międzynarodowych szkoleń piłkarskich, w ramach którego Coerver® Coaching organizuje obozy piłkarskie m.in. w takich klubach jak Manchester United, Liverpool, Chelsea Londyn, czy Real Madryt. Ponadto są otoczeni opieką licencjonowanego przez FIFA agenta piłkarskiego.

Trener Tomasz Spyra Telefon: 797 001 302 tomasz.spyra@coerver.pl

W strukturach Coerver Coaching Polska od 2010 r. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Uczestnik konferencji w kraju jak i zagranicą między innymi w Niemczech, Anglii, Danii i Szwajcarii. Prowadzący Coerver Coach Training Clinic. Uczestnik oraz prelegent na elitarnym szkoleniu Coerver Coaching International w Szwajcarii w 2014 r. Area Manager rynku śląskiego. Współautor poradnika dla trenerów i nauczycieli wychowania fizycznego opracowanego przez Coerver Coaching Polska we współpracy z firmą Mawi.

Trener Piotr Parzonka Telefon: 797 001 303 piotr.parzonka@coerver.pl

W strukturach Coerver Coaching Polska od 2012r. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Na co dzień trener pracujący w Coerver Performance Academy Śląsk. Uczestnik szkolenia Coerver Youth Diploma Course w Holandii. Prelegent podczas Coerver Coach Training Clinic. Wychowawca i prowadzący zajęcia podczas obozów piłkarskich Coerver Coaching.

HARMONOGRAM

Treningi piłkarskie w zależności od wybranego modelu treningu odbywają się w Katowicach i Sosnowcu.

PERFORMANCE ACADEMY

BOISKO MOSIR SZOPIENICE ul.11 Listopada 16, Katowice 

Poniedziałek 18.30 – 19.45 (dolne boisko)
Czwartek 17:00 – 18:15 (górne boisko)
Piątek 18.30 – 19.45 (dolne boisko)

FIRST KICK

WEWNĘTRZE BOISKO PIŁKARSKIE BABY PLANET

Wtorek 17:30 – 18:30
Czwartek 17:30 – 18:30

 

REJESTRACJA NA SEZON 2018/2019

 

 

 

 

KONTAKT:

Trener Tomasz Spyra

tel. 797 001 302

Trener Piotr Parzonka

tel. 797 001 303

 

Galeria

Kontakt

Śląsk Performance Academy

Szczegóły: https://slask.coerver.pl

tel. 797 001 302, 797 001 303

e-mail: slask@coerver.pl

Jurgen Klinsmann
Mistrz Świata FIFA World Cup™ - Niemcy

Gdyby metody treningu Coerver® Coaching były dostępne za mojej młodości - z pewnością byłbym lepszym piłkarzem

Jose Morais
Trener asystent Jose Mourinho - Real Madryt

We wczesnych latach nauczania powinniśmy skupić się na technice. Coerver był pierwszym systemem, dzięki któremu zrozumiałem filozofię nauczania techniki gry. Presja znana z meczu dodana jest do wszystkich ćwiczeń. Używam metod Coervera w pracy z moimi zawodnikami.

Vicente del Bosque
UEFA Euro i FIFA World Cup™ Mistrz Świata - trener reprezentacji Hiszpanii

Kursy Coerver Coaching w Realu Madryt były bardzo dobrze przyjęte. Naszym celem jest techniczna doskonałość. Jeżeli zawodnicy nie są świetnie wyszkoleni to na wysokim poziomie gry, niezależnie od taktyki, i tak przegrają.

Partnerzy