Opalenica 28.07-3.08.2019

Lokalizacja:

Hotel Remes Sport & Spa
Parkowa 48
64-330 Opalenica


Terminy:

28.07-3.08.2019


Cennik

Cena - 1850 zł

Opis

Hotel Remes Sport & Spa to rekomendowane przez UEFA Centrum Pobytowe Euro 2012, w którym podczas mistrzostw Europy w piłce nożnej mieszkała reprezentacja Portugalii.

Jedno z największych centrów treningowo-sportowych w Europie Środkowej. Ośrodek służy nie tylko profesjonalnym drużynom piłkarskim, ale również przedstawicielom innych sportów drużynowych, takich jak rugby czy siatkówka, a także sportowcom trenującym indywidualnie.

Ulokowane w wyjątkowym miejscu centrum RemeSPORT zapewnia doskonałe warunki sportowe i pełną prywatność. Światowej klasy obiekty treningowe, wraz z czterogwiazdkowym Hotelem Remes Sport & Spa, stanowią imponującą bazę, przygotowaną z myślą o zgrupowaniach, obozach sportowych, turniejach i sparingach.

Obiekt znajduje się w Opalenicy w województwie wielkopolskim. Oferuje on luksusowe pokoje z elegancką łazienką, klimatyzacją, telewizją satelitarną oraz bezpłatnym dostępem do Internetu. Hotel Remes znajduje się 37 km od centrum Poznania i 34 km od międzynarodowego lotniska Ławica. W pobliżu przebiega autostrada A2.