Coerver Coach Training Clinic

Dodano dnia 27-09-2017

COERVER COACH TRAINING CLINIC

Coerver Coach Training Clinic to globalny program szkolenia trenerów, który prowadzony jest między innymi we wszystkich klubach Premiership. Podzielony jest on na trzy etapy, uwzględniające określony zakres materiału oraz kończy się egzaminami pozwalającymi zdobyć trzy stopnie uprawnień trenerskich: Coerver Coach Assistant, Coerver Football Coach, Coerver Football Coach Plus.

Szkolenie Coerver Coaching Training Clinic Basic na stopień Coerver Coach Assistant, to 28 godzinne (dwa weekendowe zjazdy po 14 godzin) zajęcia szkoleniowe dla trenerów piłki nożnej mające na celu zapoznanie trenerów z podstawami metodologii treningu piłkarskiego Coerver Coaching, m.in. budową jednostek treningowych oraz specyfiką treningu piłkarskiego w zależności od grupy wiekowej zawodników.
Każdy uczestnik otrzymuję pakiet startowy niezbędny do odbycia szkolenia (clipboard, notes, długopis), koszulkę treningową marki Adidas oraz materiały treningowe Coerver Coaching.

Gdzie i kiedy?

Wrocław:
25.11 – 26.11.2017, 10.02 – 11.02.2018

Warszawa:
2.12 – 3.12.2017, 24.02 – 25.02.2018

Poznań:
6.01 – 7.01.2018, 10.03 – 11.03.2018.

 

Zapisyhttps://coerver.pl/clinic/

Jurgen Klinsmann
Mistrz Świata FIFA World Cup™ - Niemcy

Gdyby metody treningu Coerver® Coaching były dostępne za mojej młodości - z pewnością byłbym lepszym piłkarzem

Jose Morais
Trener asystent Jose Mourinho - Real Madryt

We wczesnych latach nauczania powinniśmy skupić się na technice. Coerver był pierwszym systemem, dzięki któremu zrozumiałem filozofię nauczania techniki gry. Presja znana z meczu dodana jest do wszystkich ćwiczeń. Używam metod Coervera w pracy z moimi zawodnikami.

Vicente del Bosque
UEFA Euro i FIFA World Cup™ Mistrz Świata - trener reprezentacji Hiszpanii

Kursy Coerver Coaching w Realu Madryt były bardzo dobrze przyjęte. Naszym celem jest techniczna doskonałość. Jeżeli zawodnicy nie są świetnie wyszkoleni to na wysokim poziomie gry, niezależnie od taktyki, i tak przegrają.

Partnerzy