Coaching w piłce nożnej

Dodano dnia 09-06-2017

Jesteś trenerem? Cenisz rozwój i wierzysz w potencjał swoich zawodników? Zarezerwuj miejsce na Pierwszej w Polsce Międzynarodowej Konferencji dotyczącej coachingu w piłce nożnej.

PGE NARODOWY Warszawa
02.09.2017 w godzinach od 8.00 – 19.00

Rozwój zawodnika + praca z celem = Coaching

Praca nad sobą polega na odkrywaniu swojego potencjału, eliminowaniu osobistych ograniczeń, a także uczeniu się nowych umiejętności, metod i technik działania. To także niekończący się proces, który pozwala na tworzenie przyszłości tak, aby „niemożliwe” stawało się „możliwe”. Współpraca z profesjonalnym coachem lub trenerem pomaga również nauczyć się sposobów zarządzania czasem, panowania nad emocjami i budowania relacji, dzięki czemu dużo łatwiej jest działać, podejmować decyzje i porozumiewać się z innymi ludźmi.

Coaching w piłce nożnej

Nowy wymiar kształcenia zawodników przy użyciu zaawansowanego narzędzia procesowego, którym jest coaching. Podczas 8 godzin interaktywnej konferencji, światowej klasy prelegenci podzielą się z Wami wiedzą i praktycznymi wskazówkami, pokażą i nauczą, jak prowadzić konstruktywną rozmowę z zawodnikiem, jak stać się mentorem, coachem. Jak budować trwałe więzi niezbędne dla stworzenia silnego zespołu.

Coaching to nie tylko trenowanie, to ustrukturyzowana rozmowa dla najlepszych, dzięki której doświadczenie i perspektywa coacha w zestawieniu z potencjałem i odpowiedzialnością zawodnika daje spektakularne efekty. Dzięki coachingowi każdy zawodnik może poprawić swoje zasoby mentalne tak, aby w pełni móc wykorzystywać swój potencjał.

Szczegóły i zapisy na konferencję: http://go.coerver.pl/

 

Jurgen Klinsmann
Mistrz Świata FIFA World Cup™ - Niemcy

Gdyby metody treningu Coerver® Coaching były dostępne za mojej młodości - z pewnością byłbym lepszym piłkarzem

Jose Morais
Trener asystent Jose Mourinho - Real Madryt

We wczesnych latach nauczania powinniśmy skupić się na technice. Coerver był pierwszym systemem, dzięki któremu zrozumiałem filozofię nauczania techniki gry. Presja znana z meczu dodana jest do wszystkich ćwiczeń. Używam metod Coervera w pracy z moimi zawodnikami.

Vicente del Bosque
UEFA Euro i FIFA World Cup™ Mistrz Świata - trener reprezentacji Hiszpanii

Kursy Coerver Coaching w Realu Madryt były bardzo dobrze przyjęte. Naszym celem jest techniczna doskonałość. Jeżeli zawodnicy nie są świetnie wyszkoleni to na wysokim poziomie gry, niezależnie od taktyki, i tak przegrają.

Partnerzy