Otwarty Camp w Rzeszowie

Dodano dnia 22-03-2017

Coerver Camp Complete Player. Już 2 kwietnia młodzi piłkarze z Rzeszowa i okolic będą mieli możliwość trenowania jak ich rówieśnicy reprezentujący akademie piłkarskie najlepszych europejskich klubów.

Coerver Camp Complete Player to otwarty event sportowy wspierający indywidualne umiejętności piłkarskie dzieci z roczników 2011-2004. Odbędzie się on na obiektach Stadionu Miejskiego „Stal” w Rzeszowie, ul. Hetmańska 69. W trakcie pięciogodzinnego campu młodzi zawodnicy będą uczestniczyli w zajęciach teoretycznych i praktycznych z trenerami Coerver Coaching, treningu motorycznym, treningu mentalnym, zajęciach w strefie zdrowia oraz odbędą testy piłkarskie z wykorzystaniem systemu Smartspeed.

Zajęcia podczas Campu prowadzone będą równocześnie w pięciu strefach treningowych:

SKILLS – STREFA UMIEJĘTNOŚCI PIŁKARSKICH – efektywne rozwijanie indywidualnych umiejętności technicznych i taktycznych w oparciu o metodologię i filozofię Coerver Coaching,

MENTAL – STREFA TRENINGU MENTALNEGO – wzmacnianie zdolności wykorzystywanych przez zawodnika w meczu: koncentracja, opanowanie, podejmowanie decyzji, pewność siebie,

PHYSICAL – PROGRAM KSZTAŁTUJĄCY ZDOLNOŚCI MOTORYCZNE – rozwój podstawowych zdolności motorycznych: szybkości, siły, koordynacji ruchowej zawodników z uwzględnieniem ich wieku rozwojowego oraz nauka wzorców ruchowych,

MEDICAL – STREFA ZDROWIA – profil fizjologiczny sportowca, analiza składu ciała, zajęcia z dietetykiem sportowym,

SMARTSPEED – STREFA TESTÓW PIŁKARSKICH – testy piłkarskie z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanego na świecie Systemu Identyfikacji Talentu SMARTSPEED.

– Ideą projektu Coerver Camp Complete Player jest stworzenie młodym zawodnikom z Rzeszowa i okolic możliwości uczestniczenia w treningu na najwyższym światowym poziomie. Trening piłkarski na całym świecie jest integralny z treningiem motorycznym i mentalnym. Sprawia to, że proces szkolenia uzupełniony o monitoring w postaci testów piłkarskich oraz medycznych daje wielopłaszczyznowy rozwój młodym zawodnikom. Przenosimy sprawdzone wzorce z zagranicy – tłumaczy Mateusz Nowak, koordynator projektu oraz Project Manager Coerver Coaching Poland.

Wydarzenie skierowane jest do dzieci z Rzeszowa i okolic w wieku 6 – 13 lat.

Udział w Campie jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy drogą mailową pod adresem rzeszow@coerver.pl lub telefonicznie 797 001 304, 797 001 305.

Partnerzy wydarzenia:
Urząd Miasta Rzeszowa – Honorowy Patronat Prezydenta Tadeusza Ferenca,
Kino Helios,
Szkoła Języków Obcych British School.

Jurgen Klinsmann
Mistrz Świata FIFA World Cup™ - Niemcy

Gdyby metody treningu Coerver® Coaching były dostępne za mojej młodości - z pewnością byłbym lepszym piłkarzem

Jose Morais
Trener asystent Jose Mourinho - Real Madryt

We wczesnych latach nauczania powinniśmy skupić się na technice. Coerver był pierwszym systemem, dzięki któremu zrozumiałem filozofię nauczania techniki gry. Presja znana z meczu dodana jest do wszystkich ćwiczeń. Używam metod Coervera w pracy z moimi zawodnikami.

Vicente del Bosque
UEFA Euro i FIFA World Cup™ Mistrz Świata - trener reprezentacji Hiszpanii

Kursy Coerver Coaching w Realu Madryt były bardzo dobrze przyjęte. Naszym celem jest techniczna doskonałość. Jeżeli zawodnicy nie są świetnie wyszkoleni to na wysokim poziomie gry, niezależnie od taktyki, i tak przegrają.

Partnerzy