Treningi dla przedszkolaków

Dodano dnia 17-02-2017

Już 21 i 28 lutego o godz. 18.00 na wewnętrznym boisku piłkarskim w Baby Planet zorganizujemy pierwsze dwa bezpłatne treningi naborowe dla małych piłkarzy, którzy będą uczestniczyć w zajęciach Akademii Performance Academy Coerver Coaching.

Zapraszamy na treningi piłkarskie dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat. Z trenerami Coerver Coaching Twoje dziecko profesjonalnie wejdzie w świat piłki nożnej.

W myśl filozofii treningowej Coerver® Coaching Akademia nie bierze udziału w rozgrywkach ligowych. Kilku z uczęszczających do niej chłopców to na co dzień zawodnicy klubów piłkarskich z regionu.

Akademia Performance jest programem rozwoju umiejętności technicznych gry w piłkę nożną, dostosowanym do grupy wiekowej 3-18 lat i opartym na metodologii Coerver® Coaching. Program uważany jest przez wielu ekspertów za najlepszą metodę doskonalenia techniki gry w piłkę nożną. Partnerem akademii jest firma adidas®.

W skład zajęć wchodzi trening piłkarski oparty na metodologii Coerver® Coaching: elementy treningu motorycznego i mentalnego oraz dietetyka. Dodatkowo zawodnicy zrzeszeni w programie performance mają dostęp do platformy internetowej zawierającej materiały szkoleniowe Coerver® Coaching, mogą korzystać z atrakcyjnych rabatów na sprzęt marki adidas oraz wziąć udział w programie międzynarodowych szkoleń piłkarskich, w ramach którego Coerver® Coaching organizuje obozy piłkarskie, zarówno w Polsce, jak i zagranicą, m.in. w takich klubach jak Manchester United, Liverpool, Chelsea Londyn, czy Real Madryt.

Udział w pierwszych dwóch treningach piłkarskich FIRST KICK jest bezpłatny. ZAPRASZAMY!

Zapisy: tomasz.spyra@coerver.pl; tel. 797 001 302.

Miejsce treningu: Baby Planet, ul. 3-go Maja 14, Sosnowiec.

Jurgen Klinsmann
Mistrz Świata FIFA World Cup™ - Niemcy

Gdyby metody treningu Coerver® Coaching były dostępne za mojej młodości - z pewnością byłbym lepszym piłkarzem

Jose Morais
Trener asystent Jose Mourinho - Real Madryt

We wczesnych latach nauczania powinniśmy skupić się na technice. Coerver był pierwszym systemem, dzięki któremu zrozumiałem filozofię nauczania techniki gry. Presja znana z meczu dodana jest do wszystkich ćwiczeń. Używam metod Coervera w pracy z moimi zawodnikami.

Vicente del Bosque
UEFA Euro i FIFA World Cup™ Mistrz Świata - trener reprezentacji Hiszpanii

Kursy Coerver Coaching w Realu Madryt były bardzo dobrze przyjęte. Naszym celem jest techniczna doskonałość. Jeżeli zawodnicy nie są świetnie wyszkoleni to na wysokim poziomie gry, niezależnie od taktyki, i tak przegrają.

Partnerzy