Szkolenie EXOS

Dodano dnia 09-06-2017

Jak wdrożyć system EXOS w swój program szkoleniowy? Jak osiągać więcej? – Już we wrześniu pierwsze takie szkolenia w Polsce!

Wejdź na: http://icoachacademy.pl/exos/ i poznaj szczegóły szkolenia motorycznego z metodologii EXOS, które zaplanowaliśmy na wrzesień i grudzień!

„Z metodologią EXOS spotkałem się ponad 8 lat temu. System ten zmienił mój sposób myślenia i koncepcję pracy w obszarze przygotowania motorycznego. System EXOS wykorzystuję w codziennej pracy z sportowcami na każdym poziomie: od amatorów po sport profesjonalny. Moim zdaniem jest to system kompletny, otwarty na nowe metody i techniki pojawiające się treningu motorycznym, sprawdzony w wielu dyscyplinach i w różnych populacjach. Polecam każdemu kto pracuje z sportowcami aby swoją edukację wzbogacił o metodologię EXOS” – dr Remigiusz Rzepka, fizykoterapeuta, współpracował z EXOS, specjalista do spraw przygotowania motorycznego polskiej reprezentacji.

Jurgen Klinsmann
Mistrz Świata FIFA World Cup™ - Niemcy

Gdyby metody treningu Coerver® Coaching były dostępne za mojej młodości - z pewnością byłbym lepszym piłkarzem

Jose Morais
Trener asystent Jose Mourinho - Real Madryt

We wczesnych latach nauczania powinniśmy skupić się na technice. Coerver był pierwszym systemem, dzięki któremu zrozumiałem filozofię nauczania techniki gry. Presja znana z meczu dodana jest do wszystkich ćwiczeń. Używam metod Coervera w pracy z moimi zawodnikami.

Vicente del Bosque
UEFA Euro i FIFA World Cup™ Mistrz Świata - trener reprezentacji Hiszpanii

Kursy Coerver Coaching w Realu Madryt były bardzo dobrze przyjęte. Naszym celem jest techniczna doskonałość. Jeżeli zawodnicy nie są świetnie wyszkoleni to na wysokim poziomie gry, niezależnie od taktyki, i tak przegrają.

Partnerzy